BNP liderem w rankingu kredytów gotówkowych


Przełom maja i czerwca bieżącego roku przyniósł zmianę w popularnych rankingach kredytów gotówkowych. Na prowadzenie wysunął się kredyt dostępny w BNP Paribas Banku. To bank o bogatej tradycji i historii, nie tylko Polskiej ale także zagranicznej. Już od 1990 roku instytucja rozpoczęła swoją działalność w naszym kraju i w ciągu kilkunastu lat przekształciła się w samodzielnie funkcjonujący oddział BNP Paribas. W trakcie swojej działalności bank wielokrotnie był wyróżniany ze względu na świetnej jakości produkty dostępne w ofercie oraz pozytywny wpływ na rozwój współczesnej formy bankowości. Wszystkie te aspekty sprawiają, że bank jest bardzo wiarygodny w oczach potencjalnego klienta i z każdym rokiem umacnia swoją pozycję na rynku, który przepełniony jest licznymi firmami konkurującymi o miano lidera.

Kredyt gotówkowy w BNP to obecnie najtańszy z kredytów gotówkowych, który mamy możliwość uzyskać. Dlatego jeżeli szukamy produktu zapewniającego nie tylko atrakcyjny proces związany z podpisaniem umowy ale także oszczędność względem okresu kredytowania powinniśmy zdecydować się na pożyczkę w banku Paribas. Oczywiście jak każdy, kredyt gotówkowy obciąży nas finansowo i musimy zdawać sobie sprawę z tego, że każdy kolejny miesiąc spłaty zobowiązania jest dla naszego budżetu niekorzystny. Dlatego też by zminimalizować koszta jakie napotkamy wraz ze spłatą, lepiej świadomie podpisać umowę po rzetelnym przeglądzie aktualnych rankingów i symulacji zadłużeń.

Charakterystyka kredytu gotówkowego w BNP Paribas

Warto wspomnieć o tym, że kredyt ten został wyróżniony pierwszym miejscem w rankingu Rzeczpospolitej, czyli dzienniku o tematyce ekonomicznej, prawnej, społecznej oraz politycznej. Produkt skierowany jest do klientów indywidualnych i znacznie odbiega od pozostałych ofert dostępnych na rynku. Przede wszystkim wraz z wiosną bank BNP rozpoczął akcję promocyjną, która jest Gwarancją Najniższego Całkowitego Kosztu Kredytu. Jest to ciekawy przykład na to, że można przyciągnąć klientów nie tylko ukazując niskie podstawowe oprocentowanie zadłużenia ale również zapewnić najkorzystniejszą wartość RRSO kredytu. Istnieją dwa warianty kredytu objętego promocją tzn. zadłużenia z kontem oraz bez niego. Dzięki temu zarówno stali klienci banku mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty, jak i konsumenci, którzy do tej pory nie mieli z nim styczności i nie chcą nawiązywać z instytucją innego rodzaju współpracy. Wiosenna promocja trwa do odwołania i z pewnością zachęci wielu przyszłych kredytobiorców. Poza tym kredyt posiada oprocentowanie w wysokości 9,00% bez konieczności uiszczenia opłat związanych z prowizją za udzielenie kredytu. Kredytobiorca ma możliwość rozłożyć swoje miesięczne raty na maksymalny okres 7 lat, a najwyższa kwota jaką bank pożyczy to 150 000 złotych. Aby otrzymać kredyt wystarczy, że udamy się do oddziału banku z dowodem potwierdzającym naszą tożsamość oraz zaświadczeniem o otrzymywaniu stałych dochodów. Bank uwzględnia wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, zlecenie lub dzieło, emerytury, renty oraz działalności gospodarczej i wolnego zawodu. Spłata zobowiązania podzielona jest na stałe miesięczne raty, bank daje także możliwość wcześniejszego uregulowania zadłużenia, bez wyciągania nieprzyjemnych konsekwencji wobec kredytobiorcy.

Czy BNP Paribas Bank utrzyma miejsce lidera w trakcie nadchodzących miesięcy zależy tylko od tego jak na jego działania zareagują inne banki. Być może przyniesie to kolejne korzystne zmiany i więcej instytucji zdecyduje się na obniżenie kosztów swoich produktów finansowych. Aby być na bieżąco z sytuacją na rynku warto sprawdzać aktualizacje na portalach finansowych, szczególnie rankingi kredytów, które mają na celu ułatwić konsumentom wybór odpowiedniej usługi.

Komentarze są wyłączone.